Wat is het?

De Zoner Anti-Aging Trilogy is een zeer geavanceerd en krachtig apparaat waarin drie technologieën gecombineerd zijn: Biostimulatie, Radiofrequentie en Mesoporatie. Door biostimulatie worden je fibroblasten gestimuleerd om collageen aan te maken. Daarnaast wordt je metabolisme gestimuleerd waardoor de huid zichzelf kan repareren. Door radiofrequentie wordt de aanmaak van collageen gestimuleerd waardoor de tekenen van huidveroudering op gezicht en lichaam langdurig verzacht worden. En tot slot zorgt mesoporatie (naaldvrije behandeling) ervoor dat cosmetische serums en actieve werkstoffen diep worden ingesluisd. De huid neemt daardoor 100 keer meer actieve werkstoffen op dan wanneer je het met de hand aanbrengt.

Voor wie?

Steeds meer mensen vragen om medische huidverzorging om hun uiterlijk te verbeteren. Hier speelt de Zoner op in. Doordat bloedvaatjes versterken en ontstekingsremmend werkt, is deze behandeling ook zeer geschikt voor mensen met couperose of een acnehuid.

Hoe pak ik het aan?

De allerbeste resultaten krijg je met een kuurbehandeling van 3 tot 5 behandelingen.

Resultaat

Deze huidverbeteraar lift je gezicht, nek en decolleté en zorgt voor een verstrakte lichaamshuid. De Zoner minimaliseert bovendien rimpels, pigmentvlekjes, striae en littekens, stimuleert collageenaanmaak, is huidverstrakkend en gaat zo huidveroudering tegen. Het ooggebied knapt zienderogen op en zowel wallen als donkere kringen verminderen. Dat zie je gelijk na 1 behandeling al. En dit alles zonder bijwerkingen. Elke behandeling resulteert in een fantastisch mooie, heldere én zachte huid die diep van binnen wordt gestimuleerd. De resultaten zijn écht verbluffend.

Zo kom je van je HUIDPROBLEEM af, boek nu een behandeling bij LaChantalle!

Afspraak maken